Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Tylko wspomnienia...

zz nie, 15 kwietnia 2007 18:04

Warszawa, rok 1933 – ówczesny dziedzic dóbr pniewskich – Jerzy Jabłoński z niedowierzaniem przyjął słowa słynnej wróżki jasnowidzącej – Viedrowej, która w czasie seansu przepowiedziała, że na zawsze straci swój dom rodzinny i zmieni dotychczasowy tryb życia.

O patronie

zz nie, 15 kwietnia 2007 17:58

10 lat temu (13-09-1996 r.) Szkoła Podstawowa w Pniewie otrzymała imię Rodziny Jabłońskich. Wybór Patrona jest wyrazem przywiązania społeczności szkolnej do tradycji i silnych związków ze środowiskiem lokalnym. Rodzina Jabłońskich to ludzie zasłużeni nie tylko dla Pniewa i Ziemi Łomżyńskiej, ale dla kultury i gospodarki polskiej.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę