Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Sejmik będzie we wtorek

W Dzienniku Urzędowym Województwa Podlaskiego ukazało się obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Białymstoku o wynikach wyborów przedterminowych do Sejmiku Województwa Podlaskiego. Tym samym możliwym stało się zwołanie pierwszej sesji nowego Sejmiku. Rozpocznie się ona w najbliższy wtorek o godzinie 11.00.

30 wybranych w niedzielę radnych otrzyma zaświadczenia o wyborze i złoży ślubowanie. Później będzie można przystąpić do części merytorycznej – czyli wyboru władz. Najpierw trzeba będzie wybrać przewodniczącego i wiceprzewodniczących sejmiku i jeśli to się uda jeszcze na tej samej sesji przystąpić do wyborów marszałka województwa, jego zastępców i pozostałych członków zarządu. Jeśli wierzyć zapewnieniom polityków tym razem wszystko uda się załatwić za jednym posiedzeniem... 
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę