Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nagrody starosty łomżyńskiego

Kazimierz Kuskowski, Jan Zieliński, rodzina Lipskich oraz Telewizyjne Studio "Skorpion" to tegoroczni laureaci nagród starosty łomżyńskiego. Są to nagrody przyznane po raz siódmy za osiągnięcia w twórczości artystycznej oraz za upowszechnianie i ochronę dóbr kultury.

Kazimierz Kuskowski z Miastkowa to malarz, fotgrafik i rzeźbiarz, który przez ostatnie pół wieku utrwalał w swoich pracach piękno lokalnej architektury i pejzażu. Jan Zieliński jest rzeźbiarzem i społecznikiem ze Zbójnej, pomysłodawcą odtworzenia m.in. tradycji Niedzieli Palmowej na Kurpiach. Natomiast Katarzyna i Krzysztof Lipscy z synami propagują historię m.in. poprzez organizowanie w dworze Lutosławskich w Drozdowie "Wieczorów Patriotycznych".

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę