Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

To przez niego zginął Damian

Główne zdjęcie
Seweryn Walendziewski

Seweryn Walendziewski, 23-letni mieszkaniec Łomży to sprawca wypadku, w którym zginął 9 letni Damian. Prokurator Rejonowy w Łomży ujawnił dane osobowe i wizerunek kierowcy czarnego BMW. Sprawa odbiła się szerokim echem w regionie i wywoływała spore emocje. Seweryn Walendziewski po potrąceniu dziecka odjechał z miejsca wypadku.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miniony czwartek. Mimo interwencji lekarzy 9-letni Damian zmarł. Wczoraj odbył się jego pogrzeb.
Sprawca wypadku sam zgłosił się na policję w piątek wieczorem, po tym jak wcześniej sąd wydał postanowienie o jego tymczasowym aresztowaniu, a Prokurator Rejonowy rozesłał za nim list gończy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę