Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Strażackie świętowanie

Awanse, odznaczenia i medale trafiły do strażaków z powiatu łomżyńskiego. Wszystko z okazji obchodzonego 4 maja Dnia Strażaka. Pracownicy Komendy Miejskiej PSP w Łomży i ochotnicy spotkali się wczoraj w Wiźnie, gdzie odbyły się powiatowe uroczystości z okazji święta straży.

Rozpoczęła je Msza św. w kościele parafialnym w Wiźnie. Po niej goście uroczystości przeszli na boisko gimnazjum w Wiźnie, gdzie rozpoczęło się nagradzanie strażaków. Awanse na wyższe stopnie otrzymało 13-stu, natomiast do kilkudziesięciu trafiły odznaczenia i medale.

Straż pożarna gasi pożary, pomaga przy wypadkach drogowych i powodziach. W powiecie łomżyńskim jest ponad 80-ciu strażaków zawodowych i aż ponad 1600-uset strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych. Od początku roku wyjeżdżali do blisko 400 zdarzeń – pożarów i miejscowych zagrożeń.


fot. Marek Malinowski
210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę