Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.tvp.pl

Kierowca, który potrącił dziecko usłyszał zarzuty

Mężczyzna, który w czwartek potrącił dziecko w Łomży, sam zgłosił się na policję. To 23-letni Seweryn W., mieszkaniec tego miasta. Prokurator postawił mu w sobotę zarzut potrącenia ze skutkiem śmiertelnym, nieudzielenia pomocy i ucieczki z miejsca zdarzenia. Grozi za to nawet 12 lat więzienia.


 Mężczyzna ukrywał się całą dobę, zanim zdecydował się zgłosić na policję. To zachowanie może sugerować, że w chwili zdarzenia był pod wpływem środków odurzających. Czy tak było? - wykażą wyniki badań laboratoryjnych. Jedno jest pewne - nawet gdyby sam się nie zgłosił, jego ujęcie było kwestią czasu. Zdarzenie, a także wcześniejszy pobyt mężczyzny na stacji paliw zarejestrowały kamery monitorujące otoczenie.

Do zdarzenia doszło w pobliżu ulicy Przykoszarowej. 9-letni Damian poszedł z kolegą po bułki. Nagle zza zakrętu wyjechało z piskiem opon czarne bmw. Samochód uderzył w chłopca i ciągnął go kilka metrów. Mimo kilkugodzinnej reanimacji dziecko zmarło. Kierowca uciekł.

Seweryn W. przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. W poniedziałek prawdopodobnie trafi do aresztu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę