Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

A pijani ciągle jeżdżą

Nie pomagają zaostrzone kary... Po drogach regionu w dalszym ciągu jeździ wielu pijanych kierowców. W piątkowy poranek obławę na nich zorganizowali policjanci z Wysokiego mazowieckiego. W ciągu 90 minut zatrzymali 8 nietrzeźwych kierowców.


Najbardziej niechlubnym wynikiem może pochwalić się 65-letni rowerzysta. Alkomat wykazał w wydychanym przez niego powietrzu 2.5 promila alkoholu. Okazało się również, że w grudniu za „jazdę po kielichu”  mężczyzna decyzją sądu stracił uprawnienia do kierowania.  Inny z zatrzymanych, to 50-letni kierowca ciężarowego renault z naczepą załadowaną kostką brukową, który jechał z towarem do Zambrowa. W jego przypadku alkomat wykazał promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali do kontroli jadącą na plac budowy koparkę. Gdy zbadali trzeźwość jej kierowcy, okazało się , że 23-latek miał   ponad pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Jak zapowiada sierż. Kamil Tomaszczuk  z zespołu prasowego KWP w Białymstoku żaden z zatrzymanych po spożyciu alkoholu kierowców nie uniknie odpowiedzialności.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę