Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Będzie nowy komendant

Główne zdjęcie
insp. Adam Mularz
Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku od 10 kwietnia 2003 roku
fot. www.podlaska.policja.gov.pl

Komendant Wojewódzki Policji w Białegostoku przechodzi na wcześniejszą emeryturę. Inspektor Adam Mularz złożył wniosek, o przejście na wcześniejszą emeryturę i został on przyjęty. Komenda Główna Policji nie ujawnia czym był uzasadniony wniosek ins. Mularza. Wiadomo natomiast, że taki sam wniosek złożył także komendant policji we Wrocławiu.

Komendant główny policji Konrad Kornatowski zapowiedział, że wystąpi do ministra spraw wewnętrznych i administracji o odwołanie komendantów. Miałoby to nastąpić w połowie maja. Inspektor Adam Mularz szefował policjantom z województwa podlaskiego od 4 lata.

Dodajmy, że w ubiegłym tygodniu ze stanowiska odwołany został szef stołecznej policji, który podobnie jak ins. Adam Mularz złożył wniosek o przejście na emeryturę.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę