poniedziałek, 14 października 2019 napisz DONOS@

Będzie nowy komendant

Komendant Wojewódzki Policji w Białegostoku przechodzi na wcześniejszą emeryturę. Inspektor Adam Mularz złożył wniosek, o przejście na wcześniejszą emeryturę i został on przyjęty. Komenda Główna Policji nie ujawnia czym był uzasadniony wniosek ins. Mularza. Wiadomo natomiast, że taki sam wniosek złożył także komendant policji we Wrocławiu.

insp. Adam Mularz <br />
Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku od 10 kwietnia 2003 roku<br />
fot. www.podlaska.policja.gov.pl
insp. Adam Mularz
Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku od 10 kwietnia 2003 roku
fot. www.podlaska.policja.gov.pl
Komendant główny policji Konrad Kornatowski zapowiedział, że wystąpi do ministra spraw wewnętrznych i administracji o odwołanie komendantów. Miałoby to nastąpić w połowie maja. Inspektor Adam Mularz szefował policjantom z województwa podlaskiego od 4 lata.

Dodajmy, że w ubiegłym tygodniu ze stanowiska odwołany został szef stołecznej policji, który podobnie jak ins. Adam Mularz złożył wniosek o przejście na emeryturę.
191007024330.png

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę