Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pamiętają...

W Niedzielę Miłosierdzia, jak co roku od kilku już lat, w kościele Miłosierdzia Bożego w Łomży na spotkali się Mszy św. członkowie łomżyńskiego oddziału Związku Sybiraków oraz ich rodziny. W ten sposób w kolejną, 67. rocznicę kwietniowych wywózek 1940 roku dziękowali za szczęśliwy powrót do Ojczyzny. Podczas uroczystości Krzyżem Zesłańców Sybiru, nadanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej, została odznaczona kilkunastoosobowa grupa Sybiraków.


Po zakończeniu Mszy św. Sybiracy przeszli pod, znajdujące się przy kościele Miłosierdzia Bożego, tablice upamiętniające wywózki mieszkańców Ziemi Łomżyńskiej, gdzie złożono wiązankę kwiatów i zapalono znicze.

Tadeusz Babiel
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę