Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Poniedziałek na wnioski

Tylko dziś Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski od rolników na dofinansowanie inwestycji w ich gospodarstwach. ARiMR z realizowanego w latach 2004-2006 Sektorowego Programu Operacyjnego pozostało na ten cel jeszcze około 230 mln zł.

Przypominany że program wsparcia inwestycji w gospodarstwach rolnych to zwrot połowy poniesionych kosztów na przykład na zakup maszyn, czy modernizację budynków inwentarskich.
Zgodnie z szacunkami specjalistów z resztówki jaka pozostała ARiMR-owi może skorzystać w całym kraju około 2,5-3 tys. rolników. To niewiele, gdyż tylko w województwie podlaskim w ostatnich dwóch latach w SPO uczestniczyło 1864 gospodarstw.
Wnioski można składać osobiście w oddziałach regionalnych Agencji lub przesłać przesyłką pocztową lub kurierską, przy czym datą stempla pocztowego na przesyłce musi być 16 kwietnia 2007 r. Zgodnie z zapowiedziami ministerstwa rolnictwa wszystkie wnioski zostaną przyjęte, a o tym który z nich będzie zrealizowany zdecyduje losowanie. Ma ona być przeprowadzone w Centrali Agencji z udziałem przedstawicieli samorządu rolniczego.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę