Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Tragedia pod Nowogrodem

Młode małżeństwo z rocznym dzieckiem zginęło w pożarze w Mątwicy pod Nowogrodem. Ok 2 w nocy zapaliło się poddasze domu, w którym mieszkali - powiedział Polskiemu Radiu Białystok dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, brygadier Dionizy Krzyna. Na poddaszu mieszkało młode małżeństwo z dzieckiem. Jak mówi dowódca strażaków praktycznie nie było szans na ich utratowanie. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce pożaru z poddasza wydobywały się płomienie.

Mieszkańcy domu zginęli najprawdopodobniej wcześniej na skutek zatrucia dymem. Jak mówią strażacy przyczyną pożaru mogło być zwarcie w instalacji elektrycznej urządzenia, które służyło do ogrzewania pomieszczeń. W nocnej akcji gaśniczej brało udział 25 strażaków z kilku jednostek Straży Pożarnej.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę