Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Autobusy na święta

Tradycyjnie na Święta Wielkiej Nocy zmieniają się rozkłady jazdy autobusów. Zmiany dotyczą zarówno komunikacji miejskiej jak i PKS. Autobusy Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży od dziś jeżdżą jak w wakacje. Największe zmiany czekają jednak podróżujących w świąteczną niedzielę i poniedziałek.


W pierwszy dzień Wielkanocy z zajezdni MPK nie wyjadą autobusy linii „1”, „5” i „14”, a kursy na liniach  „2”, „4”, „8”, „9” i „10” zostaną znacznie ograniczone szczególnie w godzinach wczesno rannych i późno popołudniowych – informuje dyrektor  MPK Bogusław Szczech.
Autobusy linii nr 8 kursować będą w godzinach od 9.00 do 18.00, linii 10 od 9.40 do 17.00.

Tymczasem w wielkanocną niedzielę całkowicie zamknięty będzie łomżyński dworzec PKS. Tego  dnia w trasę nie wyruszy też żaden autobus tego przedsiębiorstwa.  Znaczne ograniczenia połączeń będą także w poniedziałek. Zaplanowano tylko 10 kursów. Trzy autobusy wyjadą z Łomży do Białegostoku (godz. 8.00, 11.25, 16.00), pięć do Warszawy (7.15, 9.15, 13.15, 15.15 i 16.45) i po jednym do Ełku (9.30) i Augustowa (14.10).
Dodajmy, że kasa biletowa na drowcu PKS w poniedziałek będzie czynna w godzinach od 9.30 do 17.00, a dyżurny ruchu ma pracować od 7.00 do 17.00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę