Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowe ścieżki rowerowe w Łomży

Główne zdjęcie
rowerzyści na międzynarodowej trasie rowerowej na ul. Zjazd w Łomży

W Łomży w tym roku powstaną nowe, w dodatku pierwsze o charakterze typowo turystycznym ścieżki rowerowe. Teraz bezkolizyjnie z pieszymi, rowerzyści mogą poruszać się jedynie krótkimi odcinkami ścieżek przy ul. Poznańskiej, Zamiejskiej oraz w tzw. skyte parku, pomiędzy ulicami Księżnej Anny i Księcia Janusza. Ale już w najbliższym czasie realizowane będą odcinki ścieżek przy ulicy Nadnarwiańskiej i wzdłuż Grobli Jednaczewskiej - do Lasku jednaczewskiego oraz przy Al. Legionów - od skrzyżowania z ul. Poznańską do granic miasta.

Sporządzono projekty nowych tras o długości ok. 2 km. Priorytetowo jest traktowana również droga rowerowa wzdłuż Narwi - właśnie ogłoszono przetarg na wykonanie tego projektu. Mieszkańcy Łomży domagają się także wyznaczenia tras dla rowerów wzdłuż głównych ulic, w tym Wojska Polskiego i Al. Legionów. Jednak jest to nie możliwe ze względów technicznych, dlatego ratusz wyznaczył już trasy alternatywne prowadzące przez osiedla i ulice o mniejszym natężeniu ruchu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę