Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.powiatlomzynski.pl

Nowe władze w powiatowym związku OSP

Główne zdjęcie
fot. powiatlomzynski.pl

Strażacy ochotnicy z terenu powiatu łomżyńskiego wyłonili nowe władze powiatowego oddziału Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Prezesem na kolejną 5-letnia kadencję wybrano Kazimierza Dąbkowskiego.

Na terenie powiatu łomżyńskiego działa 78 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych (14 włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego), w których codziennie pełni służbę 1614 strażaków ochotników. Druhowie – delegaci na II Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Łomży, którzy w poniedziałek spotkali się w sali Starostwa Łomżyńskiego ocenili upływającą 5-letnią kadencję, ustępującemu Zarządowi udzielili absolutorium oraz wybrali nowe władze. Prezesem powiatowego ZOSP w Łomży został Kazimierz Dąbkowski, a jego zastępcami Lucjan Porowski – Komendant Miejski PSP w Łomży i Edward Łada – wójt Piątnicy.

Miłym akcentem było uroczyste podziękowanie Druhowi Henrykowi Florczykowi z Piątnicy za 52-letnią służbę w Ochotniczej Straży Pożarnej, w tym 32 lata na stanowisku Komendanta Gminnego Związku OSP w Piątnicy.

 Nowych prezesów powiatowych oddziałów Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP wybrano także w pozostałych powiatach województwa podlaskiego. W Grajewie został nim Jarosław Augustowski, w Kolnie Henryk Duda, w Wysokiem Mazowieckiem Jacek Bogucki, a w Zambrowie Marek Adam Komorowski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę