Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

O seksualne wykorzystanie nieletnich dziewcząt oskarża prokuratura dwóch mieszkańców Łomży

Dwaj mieszkańcy Łomży: 25- i ponad 30-letni zostali oskarżeni przez tamtejszą prokuraturę rejonową o seksualne wykorzystanie nieletnich dziewcząt. Przestępstwo wyszło na jaw w marcu b.r., kiedy to jedna z nastolatek po kilkudniowej ucieczce wróciła do domu i przyznała się ojcu do kontaktów z mężczyzną. W toku dochodzenia okazało się, że podobne doświadczenia ma za sobą także koleżanka 13-latki. Prokuratura postawiła obu mężczyznom zarzut doprowadzenia nieletnich do tzw. innych czynności seksualnych i rozpijania nieletnich a jednego z nich - także o udostępniania treści pornograficznych nieletniej osobie - poinformowała Arleta Rząca z Prokuratury Rejonowej w Łomży.

Obaj nie przyznali się do winy, twierdzą iż byli przekonani, że mają do czynienia z osobami pełnoletnimi. Ponadto prokratura wystąpi do sądu o zbadanie czy w rodzinach poszkodowanych dziewcząt nadzór rodzicielski jest sprawowany właściwie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę