poniedziałek, 24 września 2018 napisz DONOS@
180921083038.jpg
170302011643.gif

Tragiczny wypadek koło Stawisk.

cz nie, 23 września 2018 09:19

Małe dziecko zginęło, a cztery osoby dorosłe ranne trafiły do szpitala. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło ok. godz. 6. rano na drodze krajowej nr 61, ok 2km przed Stawiskami. Zderzyły się tu czołowo dwa samochody osobowe. Droga jest nadal zablokowana.

Pomnik sybiraków z Giełczyna

Foto: Pomnik sybiraków z Giełczyna
cz nie, 23 września 2018 12:19

- My potomkowie mieszkańców Giełczyna wywiezionych stąd 10 lutego 1940 roku z potrzeby serca i szacunku dla naszych przodków, postanowiliśmy ufundować ten pomnik – mówiła Anna Piotrowska. - Forma tego monumentu, pomnika ma charakter symboliczny - przypomina ona ramę drzwi. To jest symboliczna granica między bezpiecznym spokojnym domem, a nieludzkim światem sowieckiego łagru. Uroczystość odsłonięcia i poświęcanie pomnika odbyła się w niedzielne przedpołudnie.

Gowin popiera i prosi o oddanie głosu na jedyną kandydatkę PiS i Zjednoczonej Prawicy

Foto: Gowin popiera i prosi o oddanie głosu na jedyną...
cz so, 22 września 2018 19:20

- Przyjechałem, aby w imieniu Pana premiera Jarosława Kaczyńskiego, premiera Mateusza Morawieckiego i całego obozu Zjednoczonej Prawicy udzielić poparcia w wyborach na prezydenta Łomży Pani prezydent Agnieszce Muzyk – mówił Jarosław Gowin. Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego, ale także szef partii Porozumienie, która wraz z Prawem i Sprawiedliwością i Solidarną Polską Zbigniewa Ziobry tworzy „Zjednoczoną Prawicę” w sobotnie popołudnie na Starym Rynku w Łomży spotkał się z kandydatami PiS do samorządu.

180921025150.jpg

Białostoczanin Kamil Szeremeta obronił w Łomży tytuł zawodowego mistrza Europy w boksie

Foto: Białostoczanin Kamil Szeremeta obronił w Łomży ...
cz nie, 23 września 2018 11:02

Pochodzący z Białegostoku Kamil Szeremeta nadal jest zawodowym mistrzem Europy w wadze średniej w boksie. W nocy z soboty na niedzielę (22-23.09), w walce o obronę tego tytułu, znokautował na gali w Łomży Hiszpana Rubena Diaza.

Pięciu kandydatów już jest

Foto: Pięciu kandydatów już jest
cz pt, 21 września 2018 17:07

Pięciu kandydatów na fotel prezydenta Łomży zarejestrowała już Miejska Komisja Wyborcza w Łomży. Wśród nich są dwie „niespodzianki” - Zbigniew Prosiński i Tadeusz Zaremba.

Z I LO do „Korony królów”

Foto: Z I LO do „Korony królów”
cz pt, 21 września 2018 16:41

– Kiedy otrzymałam tę informację miałam zaplanowany wyjazd z bliskimi do Stanów Zjednoczonych – mówi Aleksandra Przesław. – To miała być trwająca miesiąc podróż życia, samochodem przez całe Stany i był to dla mnie wybór między bliskimi a karierą. Ale oni popukali się w czoło i powiedzieli: Boże, bierz tę rolę! Absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki oraz Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi gra więc w serialu „Korona królów” Adelajdę Heską, drugą żonę króla Kazimierza Wielkiego. O pracy na planie ze znanymi aktorami, jak z klasy o profilu biologiczno-chemicznym trafiła do słynnej Filmówki oraz wielu innych sprawach opowiedziała uczniom swej dawnej szkoły podczas piątkowego spotkania.

Skromna mistrzyni Polski w paraujeżdżeniu kieruje klasą

Foto: Skromna mistrzyni Polski w paraujeżdżeniu kieru...
cz pt, 21 września 2018 17:46

- Moja życiowa przygoda z jazdą konno zaczęła się, kiedy jako 6-letnia dziewczynka z dziecięcym porażeniem mózgowym dostałam skierowanie ze Szpitala Wojewódzkiego w Łomży do cenionego ośrodka hipoterapii w Kisielnicy, a tam po pięciu latach odkrył mnie trener Romuald Wojtkowski – wspomina Ola Twardowska, 2-krotna wicemistrzyni i 2-krotna mistrzyni Polski w paraujeżdżeniu. - Trener zauważył mnie po pięciu latach, że się wyróżniam, mam talent i charakter, i zaproponował mi starty w zawodach dla niepełnosprawnych. Kilka lat wcześniej nie chciałam ćwiczyć na koniu, bałam się tak dużego zwierzęcia, płakałam, ale wiem, że to wpłynęło i wpłynie na całe moje życie.

Wybór zespołu na wesele - na co zwracać uwagę?

Foto: Wybór zespołu na wesele - na co zwracać uwagę?
JJS pt, 21 września 2018 12:57

Gdzie szukać zespołu na wesele? Co ustalić przed rozmową z muzykami? O jakie kwestie zapytać w trakcie spotkania? Podpowiadamy jak znaleźć idealny zespół na wesele.

Rockowe misterium Cochise „Pod ratuszem”

Foto: Rockowe misterium Cochise „Pod ratuszem”
cz nie, 23 września 2018 11:24

Zespół Cochise Pawła Małaszyńskiego, na co dzień popularnego aktora, zagrał doskonale przyjęty koncert w pubie „Pod ratuszem”. Białostocka grupa promowała najnowszy album „Swans And Lions”, zgodnie okrzyknięty przez fanów i krytyków muzycznych najlepszym w jej dorobku, ale przygotowała również repertuarowe niespodzianki, w tym covery. Muzycy zapowiadają też kolejną już płytę – sensacyjną o tyle, że znajdzie się na niej również kilka utworów zaśpiewanych przez Pawła Małaszyńskiego po polsku.

 
180918091941.png
180507023624.gif
171011012857.gif
180604103646.gif
180831103110.gif

Ogłoszenia płatne

 
180904084247.gif
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę