poniedziałek, 19 listopada 2018 napisz DONOS@
181109081925.gif
170302011643.gif

Śmiertelny wypadek na 61

Foto: Śmiertelny wypadek na 61
cz pon, 19 listopada 2018 06:38

63-letni mężczyzna zginął po tym, gdy prowadzony przez niego samochód ciężarowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do tragicznego wypadku doszło po godzinie 22. na drodze nr 61 w rejonie wsi Zabiele pomiędzy Szczuczynem a Grajewem.

Kolejne utrudnienia w ruchu przez Łomżę

cz pon, 19 listopada 2018 08:19

W tym tygodniu rozpoczną się prace drogowe na ul. Wojska Polskiego w Łomży. Drogowcy mają wymieniać nawierzchnię jezdni na długości około 400 metrów od skrzyżowania z ul. Spokojną do skrzyżowania z ul. Polną. Łukasz Czech z ratusza zapowiada, że prace potrwają 5 – 7 dni i w tym czasie ruch samochodów będzie odbywał się wahadłowo.

Wypadek na moście. Ślisko!

Foto: Wypadek na moście. Ślisko!
mm nie, 18 listopada 2018 08:54

Na moście Hubala, kilka minut po 8.00, doszło do wypadku z udziałem 4 aut. W tej chwili most jest zablokowany, należy kierować się na stary most.

Pierwsi przejęli władzę

Foto: Pierwsi przejęli władzę
cz so, 17 listopada 2018 14:26

W piątek upłynęła stara, siódma kadencja samorządów w Polsce, a w sobotę wybrani na nową kadencję radni i wójt Gminy Łomża, Piotr Kłys, złożyli ślubowanie i formalnie przejęli władzę w samorządzie na najbliższe 5 lat. Po części uroczystej i krótkiej przerwie nowi radni Gminy Łomża wybrali swoje władze. Przewodniczącym został Sławomir Zacharczyk – 52-letni mieszkaniec wsi Andrzejki, a na wiceprzewodniczącego wybrano Krzysztofa Jankowskiego 53-latka z Jarnut. Obaj do Rady Gminy Łomża zostali wybrani z listy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Z tej samej partii jest także wójt gminy Piotr Kłys.

Prezes Kalinowski z Odznaką Honorową Województwa Podlaskiego

Foto: Prezes Kalinowski z Odznaką Honorową Województw...
cz so, 17 listopada 2018 11:28

Zbigniew Kalinowski, prezes OSM Piątnica otrzymał Odznakę Honorową Województwa Podlaskiego. To najważniejsze wyróżnienie w naszym województwie zostało przyznane za wybitne osiągnięcia dziedzinie działalności na rzecz rozwoju polskiego rolnictwa. W imieniu Zarządu Województwa Podlaskiego odznakę wręczył Stefan Krajewski.

Od dyskwalifikacji do bezapelacyjnego zwycięstwa

Foto: Od dyskwalifikacji do bezapelacyjnego zwycięstwa
cz pon, 19 listopada 2018 08:22

Pianista Dominik Kisiel zdobył tytuł Nowej Nadziei Jazzu, zwyciężając w Przeglądzie Młodych Wykonawców Muzyki Jazzowej XI Novum Jazz Festival. Zwycięzca występował już w Łomży przed dwoma laty, ale przekroczył wtedy konkursowy regulamin i jury nie brało jego świetnego występu pod uwagę. – Zwycięstwo tutaj to jest dla mnie ogromny sukces – cieszę się już z tego, że znowu mogłem tu przyjechać, a już zdobycie nagrody to jest niewiarygodnego! – mówi Dominik Kisiel. Jurorzy pod przewodnictwem wybitnego gitarzysty Mirosława Kaczmarczyka docenili też pięcioro innych młodych wirtuozów, a przez trzy dni festiwalu odbywały się też koncerty, w tym sensacyjne występy grup Q Ya Vy oraz Loud Jazz Band szefa jury.

Wirtuoz wiolonczeli zagrał w Drozdowie

Foto: Wirtuoz wiolonczeli zagrał w Drozdowie
cz nie, 18 listopada 2018 10:26

Wiolonczelista Anton Niculescu z Rumunii był solistą kolejnego koncertu kameralnego z cyklu Muzycznych wieczorów u Lutosławskich w drozdowskim Muzeum Przyrody. Koncertującemu na całym świecie wirtuozowi towarzyszyła pianistka Tatiana Baranowska. Artyści zagrali same perełki muzyki kameralnej, w tym utwory Bartóka, Debussy'ego i Masseneta. Zabrzmiały też kompozycje rumuńskiego kompozytora Constantina Dimitrescu, a słuchacze podziwiali nie tylko wspaniałą grę Antona Niculescu, ale też instrument na którym gra – wiolonczelę pochodzącą z pracowni słynnego włoskiego lutnika Pietro Guarneriego, liczącą sobie już ponad trzysta lat.

Porażka na własne życzenie

Foto: Porażka na własne życzenie
cz pon, 19 listopada 2018 08:04

Mecz niewykorzystanych szans - tak w dużym skrócie można odpisać występ zawodniczek AZS-u PWSIP Metal-Technik w meczu 7. kolejki I ligi tenisa stołowego kobiet. Podopieczne trenera Wacława Tarnackiego prowadziły już 3:1 i 4:2, ale ostatecznie musiały uznać wyższość zespołu Chrobrego Międzyzdroje. I to właśnie ta ekipa zmieniła akademiczki na fotelu lidera rozgrywek.

 
181002024406.gif
181116110919.gif
180604103646.gif

Ogłoszenia płatne

 
181031115553.jpg
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę