Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

OSM Piątnica z nagrodą European Economic Award

Za istotny wkład w rozwój gospodarczy, zbudowanie silnej marki oraz promowanie Polski jako wiarygodnego partnera gospodarczego na rynkach zagranicznych Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki przyznał Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy - European Economic Award.

European Economic Award to wyróżnienie i docenienie przedsiębiorstw osiągających sukcesy na rynku europejskim i wprowadzających innowacyjne rozwiązania. 

OSM Piątnica od początku działalności stawia na rozwój i innowacyjność, zarówno na poziomie wprowadzanych nowości produktowych, jak i wdrażanych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu wiele wyrobów mleczarskich z Piątnicy okazało się przełomowymi dla krajowego rynku, a Spółdzielnia niejednokrotnie wyznaczała kierunki rozwoju całej branży. OSM Piątnica z sukcesem realizuje kolejne inwestycje, wprowadza nowe produkty i nie ustaje w dążeniu do doskonałości i efektywności produkcyjnej. 

Obecnie Piątnica jest jedną z najsilniejszych marek nabiałowych w Polsce, darzoną przez konsumentów ogromnym zaufaniem i cenioną za wysoką jakość, naturalność oraz wyśmienity smak oferowanych produktów. OSM Piątnica z powodzeniem realizuje także ekspansję zagraniczną i obecnie produkty z podlaskiej Spółdzielni dostępne są już w ponad 20 krajach na świecie.

Nagroda European Economic Award to potwierdzenie wysokich standardów biznesowych Piątnicy, zaangażowania w rozwój Spółdzielni, a także skutecznego wdrażania nowoczesnych rozwiązań – podkreśla przedsiębiorstwo.

O nagrodzie European Economic Award Nagroda European Economic Award przyznawana jest przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki, który podejmuje działania mające na celu integrację wszystkich gałęzi gospodarki, promowanie polskich przedsiębiorstw na arenie krajowej i międzynarodowej oraz zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat innowacji, dobrych praktyk biznesowych i nowych technologii. Nagroda buduje pozytywny wizerunek firm, jest świadectwem ich dotychczasowych osiągnięć oraz zachętą do dalszego rozwoju, a także pomaga w promowaniu polskiej gospodarki.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę