Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

18.05.2013r. Zapraszamy na Piknik z Toyotą

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa oraz Carolina Car Company Sp. z o.o. serdecznie zapraszają Państwa na piknik: „Weekend z Toyotą” W pikniku udział wezmą oprócz naszych przedsiębiorców władze lokalne. Oprócz słońca, doborowego towarzystwa, sympatycznej i gorącej atmosfery, zapewniamy dodatkowo wyborowe piwo BROWARU ŁOMŻA oraz wyśmienite dania grillowe. Impreza odbędzie się dnia 25. maja 2013 roku (sobota) w Hotelu „ZBYSZKO” w Nowogrodzie, początek godzina 17:00. Udział bezpłatny! Nie zwlekaj, chwyć telefon i rezerwuj miejsce! Zaproszenie kierujemy także do Państwa rodzin oraz pracowników.

Atrakcją wieczoru będzie możliwość sprawdzenia osiągów samochodów znanych marek: GT86 Hilux, Auris HSD, Yaris HSD, Avensis, RAV4 z firmy Carolina Car Company z Ostrołęki. Auta będę do Państwa dyspozycji już od godziny 15:00 ( prezentacja i jazdy próbne ).

 

Zdecydowanie luźny strój i dobry humor!

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy najpóźniej do dnia 23.05.br.(czwartek),

pod nr telefonu 086 216 33 55, bądź biuro@iph.lomza.pl

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

 

 


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę