Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Uroczystości wigilijne w Łomżyńskiej Izbie

We wtorek 20. grudnia 2011r., o godz. 19:00 w Restauracji „Na Farnej” w Łomży zebrali się Przedsiębiorcy - członkowie ŁIPH wraz z zaproszonymi gośćmi, aby jak co roku złożyć sobie życzenia świąteczne. Oficjalnie uroczystość została otwarta przez Prezesa Rady Izby Macieja Krzysztofa Zajkowskiego. Serdecznie przywitał i podziękował wszystkim za liczne przybycie. Podczas składania życzeń, Prezes podkreślił, iż rok 2011 jest rokiem XX-lecia Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. Zapowiedział i zaprosił na galę obchodów święta Izby na przyszły rok-2012.

 

Słowo Boże wygłosił oraz opłatki poświęcił ks. Jacek Czaplicki - wysłannik Jego Ekscelencji Ks. Bp Tadeusza Bronakowskiego. Życzenia świąteczne popłynęły także od znamienitych gości: Posła na Sejm RP Lecha Kołakowskiego, Członka Zarządu Województwa Podlaskiego Jacka Piorunka, Wójta Gminy Łomża Jacka Nowakowskiego, Przewodniczącego Rady Miejskiej Macieja Andrzeja Borysewicza, Prezesa siostrzanej Izby Przemysłowo – Handlowej w Białymstoku Witolda Karczewskiego oraz Prezesa Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm Klub Kobiet Biznesu Danuty Kaszyńskiej. Po pięknych słowach gości nastąpił moment łamania się opłatkiem i składania wzajemnych życzeń. Po czym wszyscy rozeszli się na wigilijną kolację.

Tradycją jest, iż podczas spotkania opłatkowego zbierane są pieniążki na szczytny cel. W tym roku zebrane pieniążki trafiły do rąk Pani Katarzyny Sokołowskiej, oczekującej na przeszczep nerki.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za dar serca!

 


 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę