Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Świąteczny Prezent

Zgodnie z tradycją Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej, zbierane podczas uroczystości wigilijnych pieniążki są przekazywane na rzecz osób najbardziej potrzebujących. W tym roku obdarowana została Pani Katarzyna Sokołowska, która czeka na przeszczep nerki. W przeddzień wigilii z niespodzianką udała się ekipa Izby w osobach Prezesa Macieja Zajkowskiego i Viceprezesa Artura Truszkowskiego. Pozostawiła życzenia te świąteczne jak też pomyślnego i szybkiego powrotu do zdrowia

Edyta Gawrych
wt, 07 lutego 2012 11:34
Data ostatniej edycji: wt, 07 lutego 2012 11:43:31

 

 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę