Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Tenisowe sukcesy

Bartek Biedrzycki drugi w Warszawie i Artur Modzelewski także drugi w Ełku. Zawodnicy Klubu Sportowego Return Łomża z sukcesami rozgrywali turnieje w miniony weekend.

Bartek Biedrzycki w Warszawie w pierwszej rundzie turnieju 6/3, 6/3 ograł Jędrzeja Mencwela (KT Frajda Warszawa), następnie 7/6, 6/4 Aleksandra Murzańskiego (WSG Academy Warszawa). W półfinale nasz tenisista wynikiem 6/4, 6/1 pokonał Kacpra Niedziela (Life Tenis Warszawa). W finale Bartek uległ 7/6, 6/0 Mateuszowi Chrzanowskiemu.

W grze deblowej Bartek zagrał w parze z Bartoszem Roztawickim (Matchpiont Żyrardów). 

Natomiast Artur Modzelewski w Ełku, w turnieju Tenis 10, 4/2 pokonał Amelię Artemiuk (UKS Sokół Asy Białystok), 4/0 Zosię Zabitowicz z (KT Pisz Point). W finale zawodów 2/4 przegrał z Sebastianem Lipskim.

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę