Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

ŁKS pokonał wicelidera

Wynikiem 3:1 zakończył się mecz ŁKS-u Łomża z Legią II Warszawa. Po 28 kolejkach łomżanie zajmują miejsce w 9, w pierwszej połowie tabeli.

Niepokonana w rundzie wiosennej drużyna ŁKS-u, sukcesywnie wspina się w tabeli rozgrywek. W sobotę na stadionie w przy ul. Zjazd w Łomży podopieczni trenera Marcina Płuski, pewnie pokonali wicelidera tabeli z Warszawy. Już w pierwszej połowie, gospodarze po bramkach Filipa Karmańskiego w 6 minucie i Huberta Antkowiaka w 24 prowadzili z rezerwami Legii 2:1. Honorową bramkę dla gości w 38 minucie zdobył Adam Ryczkowski. Wynik spotkania w 51 minucie, kierując piłkę do własnej bramki, ustalił Kacper Wnorowski.

Po 28 meczach z dorobkiem 36 punktów ŁKS Łomża w tabeli III ligi grupy I zajmuje 9 miejsce. 15 maja o godz. 17:30 na stadionie przy ulicy Zjazd łomzanie podejmą drużynę z Radomia, która o 3 punkty wyprzedza ich w tabeli.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę