Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wiosenne starty biegaczy

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska

Dobrze w niedzielnych startach zaprezentowały się reprezentantki KS PREFBET-SONAROL ŁOMŻA. Iwona Bernardelli zajęła czwarte miejsce, Justyna Korytkowska drugie, a Anastazja Korytkowska pierwsze.

Podczas Mistrzostw Polski w Maratonie rozgrywanych w Łodzi Iwona Bernardelli zajęła czwarte miejsce. „Wysoka temperatura nie sprzyjała osiąganiu dobrych czasów, a nasza zawodniczka osiągnęła wynik 2:39,20 co jest rezultatem gorszym około 12 minut od jej rekordu życiowego” - podsumowuje trener Andrzej Korytkowski.

Podczas XXIII Międzynarodowych Wiosennych Biegach Ulicznych - Mońki 2024 w kategorii Kobiet na 10km druga przybiegła Justyna Korytkowska (37:49). Z kolei jej córka Anastazja, uczennica klasy 0 w SP7 Łomża, zwyciężyła w biegu na 200 metrów. Zwycięzcą został również Jakub Wilczewski, w kategorii klas V-tych, który nie znalazł sobie równych w biegu na 400 metrów. 5-ta, także na 400 metrów, klas V-tych była Alicja Resko a w kasach VI-tych Gabriela Kraszewska na dystansie 700 metrów dobiegła na siódmej pozycji. 

Źródło: KS Prefbet-Sonarol

 

Foto: Justyna Korytkowska
Foto: Anastazja Korytkowska
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę