Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Walentynki

W piątek 12 lutego 2021r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Walentynki”. Dla przedszkolaków to okazja do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło mogą ze sobą spędzać czas. Z tej okazji udekorowaliśmy również salę czerwonymi serduszkami, a także zapoznaliśmy się z tradycją tego święta oraz patronem dnia zakochanych.

W naszej  grupie  wszyscy ubrani na czerwono rozpoczęliśmy dzisiejsze świętowanie od zabaw z sercami w roli głównej. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, tworzyły „Wesoły korowód”, brały udział w konkursach „Od serca do serduszka”, „Wyścigi  serduszek” oraz „Serduszkowe limbo” w której dzieci w rytm muzyki przechodziły pod rozciągniętą linką ozdobioną serduszkami, tak aby jej nie dotknąć i wiele innych. Ponadto wręczały sobie serduszka, bawiły się zrobionymi przez siebie serduszkami. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka.

Dzień Walentynkowy w naszym przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych i ciepłych wrażeń.

 

WALENTYNKI

Dzisiaj mamy walentynki
miejcie więc wesołe minki.
Uśmiech niech nie znika z twarzy
i niech każdy sobie marzy,
byśmy się kochali wkoło.
Wtedy będzie nam wesoło!!!

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 14 lutego 2021 16:21
Data ostatniej edycji: nie, 14 lutego 2021 16:26:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę