Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dzień Babci i Dziadka

W czwartek 20 stycznia odbyła się w naszej grupie Uroczystość z okazji ,,Dnia Babci i Dziadka". Świętowaliśmy ten dzień niestety bez udziału dziadków, jednak cały czas byliśmy z Wami myślami i całym sercem. Relacja z tej uroczystości została udostępniona na profilu Facebook. Tu zapraszamy na fotorelację.

21 stycznia oraz 22 stycznia są to bardzo ważne daty w kalendarzu, ponieważ w tedy obchodzimy święto Babci i Dziadka. Babcia z Dziadkiem odgrywają bardzo ważną rolę w życiu każdego dziecka. Z tego też powodu przedszkolaki z grupy IV w wierszach, piosenkach oraz tańcach chciały wyrazić swoją wielką oraz bezinteresowną miłość do Babci i Dziadka. Życzymy wszystkim babciom oraz dziadkom dużo zdrowia, radości na codzień, pociechy z wnucząt oraz wszelkiej pomyślności. ❤️💙

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 24 stycznia 2022 18:49
Data ostatniej edycji: pon, 24 stycznia 2022 19:03:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę