Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Radosny Dzień Dziecka

1 czerwca to święto wszystkich Dzieci.

W naszej grupie dzień ten obchodziliśmy niezwykle wesoło. Od samego rana panowała radosna atmosfera. Na przedszkolaków czekało wiele atrakcji, były konkursy, zabawy przy muzyce oraz udział w różnych konkurencjach sportowych:  slalom, ślizgi na kocykach, tory przeszkód oraz zabawy kolorowymi bańkami mydlanymi. Aby dzieci mogły złapać oddech i chwileczkę odpocząć dzięki zaangażowaniu kochanej babci naszego Dawidka każde dziecko otrzymało poduszeczkę za które serdecznie dziękujemy. Pogoda w tym dniu nie była idealna, ale udało nam się zorganizować piknik na kocykach w ogrodzie przedszkolnym. Wszystko w tym dniu było udane. Dzieci do domów wracały z szerokim uśmiechem oraz symbolicznymi podarunkami w dłoniach.

Jeszcze raz wszystkim naszym dzieciom życzymy dużo radości, uśmiechu i spełnienia marzeń!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 01 czerwca 2021 20:53
Data ostatniej edycji: wt, 01 czerwca 2021 20:59:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę