Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Mali badacze przyrody

W piękny czerwcowy, upalny dzień przedszkolaki z naszej grupy wybrały się do ogrodu przedszkolnego w celu obserwacji przyrody. Przygotowaliśmy się jak do prawdziwej wyprawy, zabraliśmy ze sobą lupy, szkła powiększające oraz koce, kredki i kartki.

Dzieci przez lupy wypatrywały biedronek, mrówek, pająków i obserwowały kwiaty w powiększeniu. Opisywały ich wygląd oraz zauważone cechy, np. kształt i kolory muszli ślimaków, kolory skrzydeł motyli, liczbę kropek na pancerzyku biedronki itp. Przedszkolaki świetnie się bawiły na łące, relaksując się, a jednocześnie doceniając piękno przyrody. W ramach zajęć w przedszkolu wykonywały prace plastyczne, malowały zwierzątka i rośliny,  które spotkały w plenerze.

Ta mała wyprawa miała na celu kształtowanie umiejętności obserwacji roślin i owadów, a także rozbudzanie zainteresowań przyrodą i otoczeniem. Dzieci ciekawe otaczającego je świata chętnie brały udział w poszukiwaniu roślin i zwierząt  tam żyjących.

Był to dzień pełen wrażeń, pracy i emocji i oby nam tak zostało…

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 10 czerwca 2021 21:35
Data ostatniej edycji: cz, 10 czerwca 2021 21:46:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę