Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Kolory Jesieni

Jesień jest to najbardziej kolorowa pora roku ze wszystkich. Ta piękna Pani daje nam w darze wiele skarbów przyrodniczych, które możemy w różnorodny sposób wykorzystać do zabawy i nauki. Ostatni tydzień września w grupie 5 latków poświęcony był nowej porze roku - Jesieni. W poniedziałek wybraliśmy się do parku aby podziwiać uroki jesieni oraz zbieraliśmy jesienne skarby. W kolejnych dniach wykorzystaliśmy zbiory do różnorodnych zabaw: segregowanie, liczenie, ścieżka sensoryczna, tworzenie sukni dla Pani Jesień. Dzieci układały kasztany po śladzie w kształt literki O oraz cyfry 1, rysowały również literkę i cyferkę na kaszy mannie. Kolorowy tydzień zakończyliśmy wspaniałą zabawą z okazji "Dnia Chłopaka". 🍁🍂🍃🌿

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 05 października 2021 09:41
Data ostatniej edycji: wt, 05 października 2021 09:50:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę