Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Święto Niepodległości

We wtorek 10 listopada starszaki uczciły Święto Odzyskania Niepodległości. Przedszkolaki recytowały wiersze o pięknie naszego kraju, śpiewały piosenki.

Poprzez improwizację taneczną chciały wyrazić swoje umiłowanie do Ojczyzny. 6- latki uczestniczyły także w ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu". Punktualnie o godz 11:11 odśpiewały wszystkie zwrotki hymnu. Kazdego dnia staramy się pokazywać przedszkolakom, że patriotyzm to nie tylko udział w uroczystych akademiach, czy wywieszanie flagi. To proste codzienne gesty, które codziennie sobie okazujemy. Uśmiech, życzliwość i miłe słowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 08 grudnia 2020 15:32
Data ostatniej edycji: wt, 08 grudnia 2020 20:49:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę