Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Ubieramy choinkę

„Wczoraj rosłaś na polanie dzisiaj przyszłaś do nas jakie miłe to spotkanie choinko zielona...”. Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka.

W naszym przedszkolu w grupie starszaków również nie mogło zabraknąć tego zwyczaju.  Przedszkolaki z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki. Zawieszały bombki, gwiazdki, łańcuchy, kolorowe światełka. Choinka wygląda prześlicznie. Ileż było radości wśród dzieci. Od razu zrobiło się świątecznie i bajkowo, a gdy nasze wspólne drzewko jest już ubrane wszyscy wiedzą, że święta są tuż, tuż…

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 16 grudnia 2021 20:19
Data ostatniej edycji: cz, 16 grudnia 2021 20:23:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę