Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Zdrowie na talerzu - wiosenne, kolorowe kanapki

W naszym przedszkolu propagujemy prawidłowe odżywianie się. Dzieci z naszej grupy też mają w tym swój udział i na podsumowanie tygodniowego bloku tematycznego o zdrowych produktach samodzielnie przygotowały wiosenne kanapki na śniadanie, które były smaczne, kolorowe, a przede wszystkim zdrowe!

Najpierw przypomniały zgodnie z piramidą żywienia, które produkty trzeba jeść by być silnym i zdrowym oraz ułożyły z alfabetu wyraz „nowalijki” - pierwsze młode  warzywa, które urosły w zielonym kąciku w naszej sali. Następnie dzieci z zapałem przystąpiły do pracy i już wkrótce na talerzach pojawiły się kolorowe przysmaki ozdobione szczypiorkiem, rzodkiewką, ogórkiem czy  sałatą.

Podczas sporządzania posiłków dbały o higienę i przestrzegały zasad bezpieczeństwa. Własnoręcznie zrobione kanapki smakowały najlepiej! Nawet największe niejadki zjadały swoją porcję z apetytem.

Teraz przedszkolaki już wiedzą: śniadanko - to podstawa naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Mniam, mniam!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 01 kwietnia 2022 21:49
Data ostatniej edycji: pt, 01 kwietnia 2022 21:55:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę