Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Walentynki

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Również w grupie starszaków upłynął on na wzajemnym okazywaniu sobie życzliwości, dobroci i przyjaźni. Z tej okazji udekorowaliśmy salę czerwonymi serduszkami, a także zapoznaliśmy się historią, tradycją tego święta i patronem dnia zakochanych.

Wszyscy ubrani na czerwono rozpoczęliśmy dzisiejsze świętowanie od zabaw z sercami w roli głównej.  Dzieci tworzyły „Wesoły korowód”. Brały udział w konkursach „Kto kogo kocha, kto kogo lubi, kto kogo szanuje?”. Były „Wyścigi  serduszek” oraz zabawa „Odszukaj druga połówkę” w której dzieci w rytm muzyki dopasowywały serca tak, żeby pasowały do siebie wielkością. Ponadto wręczały sobie serduszka, bawiły się zrobionymi przez siebie serduszkami. Nie zabrakło spontanicznych emocji, wyznań oraz pozytywnych uczuć. Na koniec tego czerwonego dnia każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 14 lutego 2022 23:02
Data ostatniej edycji: pon, 14 lutego 2022 23:10:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę