Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Sportowy Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim

1 czerwca Dzień Dziecka starszaki z „Piąteczki” spędziły na sportowo czyli zdrowo na Stadionie Miejskim przy ulicy Zjazd i wzięły udział w rekreacyjno-sportowym wydarzeniu „Łomża biega od Przedszkola do Juniora” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasto Łomża 2022!

Młodych sportowców powitał prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski i po rozgrzewce z instruktorem tańca rozpoczął wspólnie z dziećmi bieg po bieżni. Do pokonania było jedno okrążenie co okazało się bardzo proste. A potem czekały na nas same atrakcje, które nasze dzieci uwielbiają: dyplom ukończenia biegu, ścianka wspinaczkowa, mini boisko piłkarskie, zajęcia z animatorami. W specjalnie przygotowanych stoiskach dzieci mogły zrobić tatuaże i otrzymać różne gadżety, balony. Nie zabrakło również uwielbianych przez dzieciaki tzw. dmuchanej zjeżdżalni, suchego basenu z piłeczkami czy baniek mydlanych. To był wspaniały dzień pełen wrażeń…

W przedszkolu czekały na nas jeszcze niespodzianki.

Dziękujemy rodzicom Kornelii za zawiezienie dzieci na Stadion.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 02 czerwca 2022 17:45
Data ostatniej edycji: cz, 02 czerwca 2022 17:50:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę