Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sukcesy taekwondystów

Główne zdjęcie
zwycięzcy z trenerem

Czworo łomżyńskich taekwondyści UKS „Olimpijczyk” wróciło z medalami z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek i Młodzików w Taekwondo WTF, które rozegrano w Puławach. Najlepiej z tej grupy wypadł Arkadiusz Przychodzeń, który wywalczył srebrny medal w kat wagowej 55 kg.

Uczniowski Klub Sportowy ,,Olimpijczyk” działającego przy Publicznym Gimnazjum Nr 9 w Łomży. Na Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików w Puławach wystartowała ponad setka zawodników i zawodniczek z trzech województw: podlaskiego, lubelskiego i warmińsko–mazurskiego. W tej grupie było także czworo reprezentantów łomżyńskiego UKS „Olimpijczyk”. Wszyscy do Łomży powrócili z medalami.
Arkadiusz Przychodzeń, zajął miejsce II (srebrny medal) w kat wag. 55 kg. Startujący w tej samej kategorii Damian Cwalina był trzeci (medal brązowy). Brązowe medale zdobyli także Sylwia Pietrzak w kat. wag 41 kg, oraz Mateusz Zawalich w kat. wag 70 kg.
Trenerem zawodników UKS „Olimpijczyk” i jednocześnie nauczycielem wychowania fizycznego w tej szkole jest Krzysztof Rychter.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę