Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

21 maja 2020 - czwartek

Witajcie nasze kochane Szkraby. Słoneczko świeci więc dzień będzie radosny czego Wam serdecznie życzymy!

Temat dnia:

Jak pozbyć  się strachu?

 Zadania:

 

1.                  Zabawa dramowa „Piórka naszych uczuć”; Do zabawy potrzebne będą piórka  sztuczne lub wycięte z kolorowych kartek  papieru. Zadaniem dziecka jest wyrazić emocje, o których opowiada Rodzic -  jak się czuje, kiedy np.: boisz się wielkiego psa, bawisz  się z koleżankami/ kolegami w przedszkolu, stłukłeś kolano, zgubiłeś ulubioną zabawkę, przytula cię mama, poszedłeś do ogrodu.

 

2.                  Wędrówki Skrzata Borówki - odc. 1 – Ogród. Zapraszamy Was teraz na wirtualną wycieczkę do ogrodu razem ze Skrzatem Borówką - https://www.youtube.com/watch?v=HKbblzMIIEo .

Teraz czas na zagadkę -  rozwiąż zagadkę z  Załącznika nr 1.  Wyjaśnij znaczenie odgadniętego hasła. Wymień cztery pożyteczne zwierzątka , które możemy spotkać w ogrodzie. Opowiedz co czułbyś, gdybyś spacerował po ogrodzie razem ze Skrzatem Borówką? Jak myslisz , co czujemy spacerując po ogrodzie?

 

3.                  „Budka i ptaszki” Po obejrzeniu filmu zrób ptaszka i budkę według wzoru z filmu, a potem zrób zdjęcia Swoich prac i prześlij do nas.

 

4.                  Praca z KP4.22b – kolorowanie ilustracji według kodu, nazywanie przyczyn zdenerwowania;

 

5.                  Praca z KP4.23a – kreślenie drogi w labiryncie, pisanie wyrazów po śladzie;              

 

Życzymy Wam słoneczka na cały czwartek! 

Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 20 maja 2020 20:50
Data ostatniej edycji: cz, 21 maja 2020 08:09:03

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę