Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

26.III.2020 Poczytanki

Wszyscy są, Witam Was zaczynamy już czas..

Dzień dobry dzieciaki.

Przygotowałyśmy dla Was kolejne zadania. Jeśli już macie  w domu książki, codziennie wykonujcie zadania po kolei - max 4 zadania. Dziś proponujemy Wam takie aktywności jak: zabawy językowe i  manualne.  Miłej pracy!

Może kanapeczkę na śniadanie?

https://akademia.pwn.pl/view/aa1ae34a-2ef0-36c6-8005-d61ed51f9605/36691/Zdrowy%20przedszkolak_Kanapki_przepis%20obrazkowy.pdf

Posłuchajcie  wiersza Teatrzyk - Literki (zakładka Radio)

https://www.wierszedladzieci.pl/

Słuchając go po raz drugi układajcie litery ( znajdziecie je Albumie)  w takiej kolejności jak słyszycie w wierszu. Jeszcze raz przeczytajcie je z rodzicem.  Jeśli nie macie albumu, poszukajcie z pewnością każdy sześciolatek ma w swoich zbiorach domowych literki.

Litera G,g

Kółeczka wewnątrz litery wyklejcie plasteliną lub pomalujcie kredkami, mazakami czy też wyklejcie kulkami z bibuły. Miłej pracy!

 

Pozdrawiamy

p.Małgosia i p.Basia

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 26 marca 2020 08:33
Data ostatniej edycji: cz, 26 marca 2020 09:06:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę