Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

25.III. Mądre główki

Witajcie ponownie!

Dziś przed Wami kilka zadań matematycznych, które lubicie i troszkę ćwiczeń z rana. Zaproście  do aktywności wszystkich, którzy są w domu. Miłej zabawy!

Proponujemy zabawę z matematyką- zał.1

Przygotujcie nakrętki plastikowe - wiele dzieci zbiera w domu. Rodzice piszą markerem na nich cyfry od 1 do 10 lub 20 - w zależności od umiejętności dziecka w zakresie liczenia. Dodatkowo na kartce Rodzic rysuje - może być tak jak na zdjęciu winogrono, lub inny owoc, a może być też np.samochód - inwencja własna. Dziecko koloruje dodatki. W środku piszemy  działania na dodawanie lub odejmowanie. Dziecko ma za zadanie rozwiązać działanie- podać prawidłowy wynik i położyć właściwą nakrętkę na pole.  Inna wersja- piszemy działania na nakrętce, a na kartce same cyfry. Bawcie się dobrze!

Zabawy ruchowe

https://akademia.pwn.pl/view/be3be7aa-e10b-4278-ac64-e65f4fea789c/37275/Zdrowy_przedszkolak_Zabawy_z_rolkami_po_recznikach.pdf

Aha, oczywiście przesyłamy tekst do czytania, tym razem -  czytają dzieci.

                                                                                                                Miłego dnia

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: zał.1
Agata Komorowska
śr, 25 marca 2020 09:50
Data ostatniej edycji: śr, 25 marca 2020 10:48:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę