Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Środa 25 marca 2020

Dzień dobry! To już środa. Witamy Dzieci i Ich Bliskich!

Dziś znów piękne słoneczko świeci, co bardzo cieszy i nas i zapewne Was.

Środa zaplanowana pod znakiem gąsienicy.

Startujemy!

1.  "Bajka o brzydkiej gąsienicy" - (zał.1 ) Poproś Bliskich o przeczytanie, a może niektóre słowa przeczytacie razem? Odpowiedz na pytania zamieszczone pod bajką. 

2. "Gąsienica" - praca plastyczna. Obejrzyj wzory gąsienic (zał. 2-5), sprawdż jakie materiał plastyczne masz w domu. Wykonaj gąsienicę według wzoru lub według własnego pomysłu. Policz z ilu części składa sie Twoja gąsienica. Zrób z Bliskimi zdjęcie Swojej gąsienicy i prześlij na adres: agatakomar@interia.pl  lub na tel. 604 050 189. Wszystkie przesłane zdjęcia prac znajdą sie na naszej wystawce internetowej.

3.  "Gąsienica" zabawa ruchowa. Zaproś do zabawy koniecznie wszystkich Domowników. Uczestnicy klękają jedno za drugim i chwytają się za pięty. Gotowe. Wasza gąsienica odwiedza każdy kącik Waszego domu. Bawcie sie dobrze!

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 24 marca 2020 23:05
Data ostatniej edycji: cz, 26 marca 2020 11:28:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę