Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 lutego 2024 napisz DONOS@

Ważenie przed galą MMA

Nie było prezydenta, ani nikogo z władz miasta i miejskich spółek. W Galerii Veneda odbyła się oficjalna ceremonia ważenia i prezentacji zawodników, którzy w piątek wieczorem w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży będą walczyć Gala Babilon MMA. Na „promocję logotypu”, „usługę reklamową” i „umowę sponsorską” z kasy miasta i kasy dwóch miejskich spółek MPEC i MPWiK wydano niemal równe 100 tysięcy złotych.

Będzie to 12 Gala Babilon MMA. Miłośnicy sportów walki zobaczą dziesięć pojedynków, przy czym trzy pierwsze będą półzawodowe. W dwóch z nich zmierzą się reprezentanci łomżyńskich klubów Krystian Nosek z Fight Club Łomża, który zmierzy się z Mateuszem Kubłem z Ostrołękę), oraz Patryk Wieryszko z Black Horse MMA Łomża z Krystianem Głażewskim (Białystok). Swój zawodowy debiut w zawodowych walkach MMA zaliczy natomiast Piotr Arnista. 22-letni łomżanin zmierzy się z Piotrem Markowski.  Walki semi-pro zakontraktowane są na 3 rundy po 3 minuty, a walki zawodowe na 3 rundy po 5 minut. Wyjątkiem będzie walka wieczoru o pas mistrza federacji Babilon MMA w kategorii średniej. Zmierzą się w niej Paweł „Plastinho” Pawlak i Adrian „Ares” Bełeszyński. Ich walka  w ośmiokątnym ringu zwanym „oktagonem” została zakontraktowana na 5 rund po 5 minut.  

Prezentację i ważenie zawodników poprowadził Krzysztof Skrzypek, który jutro ma także zapowiadać ich walki. Ważenie nadzorował Piotr Jarosz, który będzie sędzią głównym podczas wszystkich pojedynków. Transmisję w piątkowej gali MMA w Łomży przeprowadzi Polsat Sport Extra. Wejściówki na galę są jeszcze dostępne - kosztują od 120 zł do 280 zł.

zobacz: Łomża płaci krocie za galę MMA

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę