Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Łomża płaci krocie za galę MMA

Niemal równe 100 tysięcy złotych wyda Miasto Łomża i dwie podległe pod prezydenta Mariusza Chrzanowskiego miejskie spółki na reklamę podczas Gali BABILON MMA. Po kilku tygodniach zwlekania, także prezesi MPEC i MPWiK ujawnili ile musieli zapłacić za reklamę podczas gali, która odbędzie się w piątek.

Gali BABILON MMA odbędzie się w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży.  To kolejna z cyklu gal walki współfinansowanych przez prezydenta Łomży z środków budżetu miasta i miejskich spółek. W połowie stycznia Łukasz Czech z ratusza przyznał, że „Miasto Łomża zawarło z Babilon Promotion umowę na promocję logotypu Miasta Łomża”.
- Zakłada ona ekspozycję miejskiego logo m.in. na wszystkich nośnikach reklamowych, biletach, na macie klatki, w narożniku i na belce klatki oraz w hali podczas imprezy transmitowanej na antenach grupy Polsat, na ściance sponsorskiej, a także wymienianie Miasta Łomża jako patrona wydarzenia przez announcera w trakcie Gali – podawał Czech wskazując, że „umowa opiewa na kwotę 50 tysięcy złotych brutto”.
Z pytaniami o to czy miejskie spółki lub zakłady budżetowe także pospisywały jakieś umowy z organizatorem tej gali miejscu urzędnik odsyłał do władz tych spółek. 

Dwa tygodnie temu władze miejskiej spółki śmieciowej poinformowały, że „ZGO Sp. z o.o. nie zawierała umowy z organizatorami gali Babilon MMA”. 
Dwie kolejne duże miejskie spółki ciepłownicza i wodociągowo-kanalizacyjna z udzieleniem odpowiedzi zwlekały. W ubiegłym tygodniu  Radosław Żegalski, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej podał, że „MPEC podpisał umowę z organizatorem Gali na usługę reklamową podczas tej imprezy a wartość umowy to 30 tys zł.” 
- Jest to kwota netto – wyjaśniał Żegalski. 
Prezes MPWiK Mariusz Konopka wydatki na gale MMA ukrywał jeszcze dłużej i odpowiedzi przesłał dopiero dziś.  
- Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, że zawarł umowę sponsorską z organizatorem gali Babilon MMA na kwotę 10 tyś zł – podał. 
W sumie wychodzi więc, że z budżetu miasta i tych dwóch miejskich spółek na „promocję logotypu”, „usługę reklamową” i „umowę sponsorską” wydano niemal równe 100 tysięcy złotych. 

Bilety na gala BABILON MMA 12 w Łomży są jeszcze dostępne w cenie od 100 zł za pośrednictwem serwisu www.eventim.pl. Będzie ona transmitowana w kanałach sportowych Telewizji Polsat.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę