Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kownacki w eliminatorze do walki o tytuł mistrza świata WBA wagi ciężkiej

Główne zdjęcie
Adam Kownacki

Adam Kownacki, bokser pochodzący z podłomżyńskich Konarzyc, 7 marca może zrobić kolejny krok w stronę wymarzonego pasa mistrza świata wagi ciężkiej. Zmierzy się wówczas z Robertem Heleniusem i jak poinformował onet.pl sport - powołując się na Premier Boxing Champions i telewizję FOX - będzie to eliminator do walki o tytuł mistrza świata WBA wagi ciężkiej.

30-letni Adam Kownacki, któremu w Ameryce nadano pseudonim Babyface,  kilkukrotnie zapowiadał, że chce walczyć o pas mistrza świata WBA wagi ciężkiej. Mieszkający w Stanach Zjednoczonych bokser w zawodowej karierze stoczył dotychczas 20 walk i wszystkie wygrał, w tym 15 przed czasem. Po raz ostatni walczył w sierpniu ubiegłego roku. Wówczas na gali w Barclays Center na Brooklynie pokonał decyzją sędziów Chrisa Arreolę. 
7 marca 2020 r. Adam Kownacki ma walczyć z Robertem Heleniusem w eliminatorze walki o pas WBA. Onet.pl sport podaje, że 36-letni Helenius ma na koncie 29 zwycięstw i trzy porażki.

Zobacz: 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę