Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Łomżyńscy biegacze dobrze wystartowali

Główne zdjęcie
Najszybsi na 10 km Przemysław Dąbrowski, Damian Świerdzewski i Paweł Grygo

Ponad 250 biegaczy stanęło na starcie IV Leśnego Biegu rozgrywanego w Przystani niedaleko Ostrołęki. Zawodnicy niemal z całej Polski, pobiegli na dystansie 5 i 10 km, rozegrano także marsz nordic walking na dystansie 5 km. W biegu na 10 km zwyciężył złoty medalista Mistrzostw Polski w biegach przełajowych w drużynie Przemysław Dąbrowski (Prefbet Śniadowo-Łomża).

Sylwia Czartoryska na trzecim miejscu podium
Sylwia Czartoryska na trzecim miejscu podium

Dąbrowski ciężką przełajową trasę przebiegł w czasie 32 minut i 29 sekund i o ponad pół minuty wyprzedził Damiana Świerdzewskiego z Ostrołęki  (33.0). Trzeci był Paweł Grygo także z klubu Prefbet Śniadowo-Łomża (czas 36.41).
- Start potraktowałem bardzo poważnie, chciałem  się przetrzeć przed półmaratonem w Poznaniu -  powiedział po biegu zadowolony Przemysław Dąbrowski podkreślając, że pierwszy raz startował w tych zawodach i od razu pobił rekord trasy. 
Wśród kobiet świetnie spisał się Sylwia Czartoryska  z klubu  KS Łomżanie, która dystans 10 km przebiegła w czasie 48 minut i 24 sekundy i zajęła trzecie miejsce wśród kobiet.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę