Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

24 godziny pływania non stop

W samo południe wystartował 24-godzinny maraton pływacki w Łomży. Do basenu parku Wodnego przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego wskoczyło około 30 pływaków w różnym wieku i z różnymi umiejętnościami pływacki. - Każdy wysiłek fizyczny, każda aktywność fizyczna ma wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, a pływanie jest najlepszą formą takiej aktywności – mówiła poseł Bernadeta Krynicka, która formalnie otworzyła maraton, choć sama do wody nie wskoczyła.

Maraton od czterech lat organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Celem imprezy jest popularyzacja pływania oraz bicie rekordów. Ten do pobicia jest z 2015 roku, który wynosi 1705 kilometrów i 740 metrów. W imprezie udział może wziąć każdy kto umie pływać i złoży pisemną deklarację. Generalnie zawody polegają na przepłynięciu basenu jak najwięcej razy. Sposób pływania nie mają większego znaczenia. Niektórzy starają się płynąć  szybko kraulem, inni perfekcyjną „żabką”, są też tacy, którzy robią to rekreacyjnie i powoli „pieskiem”, a jeszcze inni wygodnie na plecach... 
- Cieszymy się, ze ta impreza cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród uczestników, ale i sponsorów – mówił Andrzej Modzelewski, dyrektor MOSiR Łomża podkreślając, że dzięki temu uczestnicy maratonu mogą liczyć na ciekawe nagrody. Puchaty mają otrzymać nie tylko najlepsi zawodniczy i zawodniczki – czyli ci, który przepłyną najwięcej, ale także najlepsze zespoły drużyn i rodzin, a statuetki najmłodsi i najstarsi pływacy. Poza tym każdy uczestnik otrzymuje specjalny certyfikat udziału w 24 Godzinnym Maratonie Pływackim.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę