Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Rafał Boguski wraca do Łomży

Główne zdjęcie
Rafał Boguski (fot. Młodzieżowy ŁKS)

Już dzisiaj zarezerwujcie najbliższy wtorek 27 grudnia. Od godziny 17:00 w auli Domu Studenta "Rubikon" przy ul. Wiejskiej 16a odbędzie się Świąteczne spotkanie z ambasadorem Młodzieżowego ŁKS, Rafałem Boguskim.

Zapraszamy zawodników MŁKS z rodzinami oraz kibiców ŁKS. Młodzi piłkarze będą mieli okazję poznać oraz porozmawiać z najpopularniejszym wychowankiem ŁKS-u Łomża. Rafał oraz jego obecny klub Wisła Kraków zadbali o Świąteczne niespodzianki które dadzą radość każdemu kto będzie tego dnia z nami.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę