Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łomżanie na mistrzostwach Ostrołęki w pływaniu

10 medali w tym 1 złoty, 3 srebrne i 6 brązowych wywalczyli łomżyńscy pływacy podczas Otwartych Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu. W zawodach wystartowało 180 zawodników z 16 klubów polskich oraz goście z Litwy. Łomżę reprezentowali uczniowie ze Szkół Podstawowych nr 10, 7 i 5, którzy na co dzień trenują pod okiem Jarosława Szeremet i Tomasza Drozdowskiego w UKS Butterfly-MOSiR Łomża.

Z Łomży do Ostrołęki pojechało 12 zawodników w wieku od 9 do 11 lat. Wśród dziewcząt po dwa medale zdobyły: Julia Kozak (11 lat) na 50 st. dowolny III miejsce z czasem 35,61 s oraz III miejsce w st. grzbietowym 42,03 s, oraz Maja Komorowska (10 lat)  50 st. dowolny II miejsce z czasem 40,03 s oraz II miejsce w st. grzbietowym 43,33 s.
Jak przekazują trenerzy ładnie popłynęła także Kinga Dziemińska (10 lat), która na dystansie 50m st. dowolnym zajęła IV miejsce (40,30 s) do medalu zabrakło tylko 0,2 s. Natomiast  płynąc 50 m delfinem zajęła II miejsce z czasem 48,78. Najmłodsza łomżyńska zawodniczka 9-letnia Iza Czerwińska była III w stylu klasycznym.
Do grona medalistów dołączył również Kacper Święcki (10 lat) zajmując I miejsce na dystansie 50 m st. grzbietowym (46,41s), wyprzedzając kolegę  z drużyny Dominika Skawskiego (47,27 s) Kacper zajął jeszcze III miejsce w st. motylkowym (48,96 s)
Trenerzy UKS Butterfly-MOSiR Łomża podkreślają, że dobrze spisali się także pozostali zawodnicy zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce: Anna Czerwińska, Gabriela Wawrzyniak, Inga Woronowicz.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę