Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Łobodziński z „Prefbetu” najszybszy w Pekinie

Piotr Łobodziński, zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, wygrał bieg na najwyższy hotel w stolicy Chin. Biegnąc po schodach 82 piętra budynku (330m w pionie) pokonał w czasie 9 minut i 53 sekund, co jest nowy rekordem trasy.

Łobodziński jako ubiegłoroczny zwycięzca i lider klasyfikacji generalnej VWC był faworytem w Pekinie, ale na starcie miał i pojawił się Mark Bourne z Australii, z którym do tej pory Polakowi udało mi się zwyciężyć tylko raz. Ale strat w biegu po schodach na najwyższy hotel w stolicy Chin miał nastąpić o godzinie 15:30 czasu lokalnego, czyli 9:30 w Polsce, co zdecydowanie bardziej pasuje zawodnikom z Europy.
- Po wystrzale startera ruszyłem mocno i objąłem prowadzenie, którego nie oddałem już do mety usytuowanej na lądowisku dla helikopterów – opowiada Piotr Łobodziński. - Do około 50 piętra widziałem jeszcze za sobą podążającego za mną Australijczyka, ale później zacząłem się stopniowo oddalać.
Piotr Łobodziński osiągnął bardzo dobry czas 9:53, który jest nowym rekordem trasy (poprzedni należał do Thomasa Dolda z 2013 roku – 9:55). Drugi na mecie był Mark Bourne z Australii z czasem 10:07, a trzeci Chińczyk Zhengtong Ma - 11:08.

Łobodziński podkreśla, że jego forma na schodach wydaje się być bardzo dobra i ustabilizowana. Kolejne zawody na schodach za miesiąc i również w Azji - w Szanghaju, 25 października. A finał VWC w Hong Kongu 6 grudnia.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę