Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Młodzi karatecy na podium

Siedmioro młodych zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate stanęło na podium podczas rozgrywanych w Piasecznie zawodów IKO Mazovia Cup. W turnieju tym wzięło udział 376 zawodników z 32 klubów karate kyokushin.

Mateusz Długozima w kategorii kumite (walki) chłopcy 2007-2006 powyżej 35 kg zajął miejsce pierwsze.
- Mateusz wszystkie swoje walki wygrał zdecydowanie przed czasem – podkreśla Marek Czech instruktor karate z ŁKK. - Również pierwsze miejsce zajął Akhmed Debizov w kategorii kumite kadet 2003 – 2002 do 35 kg. Akhmed finał stoczył z innym łomżyńskim zawodnikiem Wiktorem Kacprzykiem. Niestety, Wiktor do walki finałowej wyszedł z kontuzją, której doznał we wcześniejszym pojedynku.
Pierwsze miejsce w kategorii kata (układy) zajęła także Klaudia Lanczewska.
Drugie miejsce w kategorii dzieci młodsze 2008 – 2009 powyżej 30 kg zajął Kajetan Dąbrowski, który debiutował w tego typu imprezie.
Na najniższym stopniu podium stanęli zaś Nikola Trzcińska oraz Piotr Bejenka. Nikola w kategorii kadetki 2002 – 2003 powyżej 50 kg, a Piotr w kategorii junior 1999 – 1997 do 75 kg. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę