Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szachiści dla Niepodległej

Od ponad 20 lat Klub Szachowy „Maraton” organizuje specjalnie turnieje szachowe dla uczczenia kolejnych rocznic odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada przy szachownicach w Łomży zasiadło 26 zawodników z Łomży, Białegostoku, Ostrołęki, Pruszkowa, Warszawy a nawet jeden z Grodna. Wygrał Wojciech Walewski przed Sergejem Pialesą i Bartoszem Kotarskim.

Wojciech Walewski wygrywając turniej zdobył 8 punktów w 9 rozegranych partia. Jedyny punkt stracił w pojedynku z gościem zza wschodniej granicy. I to Sergej Pialesa, mimo dwóch przegranych partii, zajął drugie miejsce, punktacją dodatkową wyprzedzając najlepszego wśród juniorów Bartosza Kotarskiego (obaj po 7 pkt). Warto dodać, że to właśnie Bartosz był jednym z jego pogromców.

Rozegrany dwa dni wcześniej turniej dla początkujących wygrał z kompletem 5 pkt. Michał Korwek. Na drugim miejscu znalazł się jedyny dorosły uczestnik Krzysztof Chełstowski (4 pkt), który wypełnił też normę na IV kategorię szachową. Trzecim miejscem zadowolić się musiał Rafał Bienias, który uzbierał 3 pkt.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę