Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Jak ryba w wodzie

Trzy złote, dwa srebrne i cztery brązowe medale wywalczyli młodzi pływacy UKS Butterfly-MOSIR Łomża podczas odbywającego się w Bielsku Podlaskim 8. Międzynarodowego Meczu Pływackiego Dziecięcych Drużyn Klubowych z Litwy, Białorusi, Ukrainy i Polski. W sumie rywalizowało 429 zawodników z 16 klubów. Z łomżan najlepiej wypadł Filip Kosiński, który zdobył trzy złote medale na dystansach: 50 m st. dowolny (32,61 s), 50m st. motylkowy (36,41s) i 100 m st. zmienny (1;20,12s).

W sumie do Bielska Podlaskiego pojechało z 10 zawodników trenujących w UKS Butterfly-MOSIR Łomża pod okiem Jarosława Szeremeta i Tomasza Drozdowskiego. Sześcioro z nich to uczniowie klasy sportowej IV C ze Szkoły Podstawowej nr 10.
Poza Filipem Kosińskim na zawodach świetnie spisała się także Julia Kozak, która zdobyła srebro na dystansie 100 m st. grzbietowym (1;36,22s), oraz brąz na 50m st. dowolny (38,80s).
Srebrny medal wywalczył także Mikołaj Brodacki na dystansie 50 m st. dowolnym (35,63s), a brązowe medale: Maja Komorowska (9 lat) 50 m st. dowolny (42,16s) oraz najmłodsza 8-latka Iza Czerwińska Iza na 50 m st. klasycznym (56,22s).
Pozostali zawodnicy łomżyńskiego klubu: Kinga Dziemińska, Inga Woronowicz, Gabriela Wawrzyniak, Nikola Wieryszko oraz Dominik Skawski poprawili swoje rekordy życiowe i zajęli wysokie lokaty zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę