Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Medale karateków

Pięć medali wywalczyli młodzi karatecy z Łomży uczestniczący w IV Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa. W zawodach wzięło udział 172 karateków z 14 ośrodków. Najlepiej z zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate spisał się Akhmed Debizov, który zwyciężył w kategorii dzieci z roczników 2003–2004 do 35 kg. Akhmed wygrał walkę finałową po zaciętym i wyrównanym pojedynku z innym łomżyńskim zawodnikiem Wiktorem Kacprzykiem.

Jak przekazuje Marek Czech, opiekun młodych łomżyńskich karateków finał ten był tak wyrównany, że sędziowie nie byli w stanie w podstawowym czasie wskazać zwycięzcy. Również po dogrywce werdykt był remisowy i dopiero po drugiej dogrywce niejednomyślnie wskazali na Akhmeda.
- Zarówno Wiktor jak i Akhmed w drodze do finału stoczyli kilka pojedynków, wszystkie kończąc przed czasem – podkreśla Marek Czech.
Drugie miejsce w kategorii kadetki 2001 - 2002 +42 kg zajęła także Nikola Trzcińska, która walkę finałową przegrała z rok starszą i nieco cięższą zawodniczką z Ostródy. Trzecie miejsce w kategorii dzieci 2003 – 2004 -42 kg zajął Amir Dżukharov oraz w kategorii kadeci 2001 – 2002 +50 kg Krzysztof Dużyński. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę